slide 1

slide 2

slide 4

slide 5

Pardavimai

Padidinkite savo įplaukas ir leiskite mums būti jūsų partneriais nepaisant to ar jūs esate farmacinė įmonė, ieškanti distributorių ar siekianti sumažinti darbuotojų skaičių, ar įmonė siekianti patekti į Baltijos rinką. Pardavimų ir rinkodaros paslaugos Jums!

Programinė įranga

Norime supažindinti Jus su farmacijos rinkoje lyderiaujančia CRM ir vizitų valdymo sistema, kuri sukurta naudojantis „debesų“ technologijomis ir gali būti pasiekiama išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. PharmaVision® - tai programinė įranga, kurią privalote turėti!

Vaistų registracija

Pagreitinkite produktų registracijos procesą, visus žingsnius patikėdami mums: pradedant receptinių vaistų, medicinos prietaisų, maisto papildų registravimu, duomenų atnaujinimu, keitimu ir baigiant pakuotės lapelio suprantamumo tyrimais ir farmakologiniu budrumu.

Genetiniai tyrimai

Ilgai svarstėte? Nebedelskite... Dabar tinkamiausias laikas išsiaiškinti! Mes Jums pasiūlysime paprastus, bet tikslius DNR tyrimus, naujausius prognostinius ir diagnostinius genetinius tyrimus. PharmaDNA® arba DNR.lt - laikas sužinoti tiesą!

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image